Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Site’de kredi kartı ile rezervasyon yapmak aşağıdaki güvenlik protokollerine tabidir: Kişisel bilgileriniz, kart numaranız ve şifreleriniz kayıt edilmez, saklanmaz. GlobalSign 256 bit SSL şifrelemesi kullanılmaktadır. 3D Secure ile güvenli kredi kartı kullanımı sunulmaktadır. Mata Butik Otel, istisnai durumlarda bankadan sözlü olarak ödemenin teyidini isteyebilir. Bu durumda bankanız sizi bankada kayıtlı bilgilerinizden ulaşarak arayacak ve rezervasyon ödemeniz ile ilgili teyit isteyecektir. Bankanızın size ulaşabilmesi için bankanızda kayıtlı bulunan kişisel bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz.

Güvenlik işlemleri sebebiyle, kayıtlı bulunan telefon numaranızın doğru olduğundan emin olunuz, rezervasyonunuz ile ilgili her türlü bilgilendirme için sisteme girmiş olduğunuz numaralar ve e-posta adresiniz kullanılacaktır.

İşlem Güvenliği
Site`de rezervasyonlarınız ve ödemeleriniz ExtendedSSL(Secure Socket Layer) sertifikası garantisi altındadır. SSL sertifikasının görevi, kullanıcı bilgisayarı ile sitenin bulunduğu ana makine(server) arasındaki bilgi akışının güvenli olarak yapılmasını sağlamaktır. Bu sayede ziyaretçi-sunucu arasındaki bilgiler şifrelenmiş olarak paketlenir ve ancak kullanıcı tarayıcısı(browser) veya sunucu tarafından çözülür. Böylelikle kullanıcı tarafından sunucuya gönderilecek önemli bilgiler, kredi kartı, kişisel bilgileri, vs. sunucuya ulaşıncaya kadar geçeceği network sistemlerinde okunamaz veya alınamaz. www.matabutikhotel.com, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanım Sözleşmesi'nde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır. www.matabutikhotel.com hiç bir zaman ziyaretçilerin, kayıtlı kullanıcıların ve ortakların kişisel bilgilerini üçüncü şahıslara satmamaktadır.

Kişisel bilgiler; adı soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi ifade etmektedir.