Ağva'da Yapılacak Şeyler

Ağva'da Yapılacak Şeyler

Ağva'ya kadar gelmişken keyifli bir nehir turu yapmadan dönmek olmaz. Nehir turu boyunca manzarayı izlemek ve kuş seslerini dinlemek oldukça dinlendirici… Tur boyunca nehrin kıyısında sıralanmış küçük otelleri, villaları ve köy evlerini incelemek de eğlenceli olabilir. Tekne turları yaklaşık 40 dakika sürer.

Ağva Plajlarında Yüzme

Ağva, pırıl pırıl bir denize ve doğal kum plaja sahip. Ağva'nın yaklaşık 2,5 km uzunluğundaki sahilinde denizin ve güneşin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Ağva'nın çevresindeki koylarda da oldukça güzel plajlar mevcut. Kilimli Plajı, İmrenli Plajı, Akçakese Plajı ve Sofular Plajı tercih edebileceğiniz yerlerden birkaçı.

Trekking Turları

Muhteşem doğası ile Ağva, doğa yürüyüşleri için oldukça güzel bir ortam sunuyor. Yürüyüşe çıkmışken doğa fotoğrafçılığı yapmak da güzel bir fikir olabilir.

Bisiklet ve ATV Turları

Maceraperest bir ruha sahipseniz Ağva'yı baştan sona dolaşmak için bisiklet ya da ATV kiralayarak yollara düşebilirsiniz. Bölgedeki bisiklet rotalarında gezerken Ağva'nın yemyeşil doğasını özgürce keşfetmenin tadını çıkarın.

Balık Tutma

Ağva'da günü değerlendirebileceğiniz aktivitelerden biri de balık tutmak. Şansınız varsa Göksu deresinin zıplayan kefalleri ve sabrınız varsa sazanlarla karşılaşmanız mümkün. Otelimizin iskelesinde bu keyfi yaşayabilmeniz için sizlere yardımcı olmayı bekliyoruz.